دومین نشست تخصصی آیین آواز زنجان

دومین نشست تخصصی آیین آواز زنجان در روز پنج شنبه ، ۲۱ آذر سال ۹۸ با حضور استادان و هنرمندان میلاد کیایی، قاسم رفعتی و علی شیرازی در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار می شود. این برنامه با حمایت و کمک انجمن موسیقی استان  زنجان بر گزار خواهد شد. جاوید عباسی فلاح ضمن تشکرویژه از حمایت و استقبال گرم آقای کیارش میرمحمدرضایی رئیس انجمن موسیقی استان زنجان و سایر اعضای محترم این انجمن گفت انجمن موسیقی نهایت همکاری خود را برای اجرای این  برنامه دارد. در این برنامه به جز پرداختن به موضوع ویژگیهای صدای خوب در آواز ایرانی ، آوازخوانان زنجان از جمله آقای میثم علیگو ، سعید صفری ، احمد میرزایی ، جاوید عباسی فلاح و دو نفر دیگر در صورت قطعی شدن اجرای آنها  ، با گروههای مختلف موسیقی به اجرای برنامه خواهند پرداخت. از ویژگیهای این نشست حضور پرررنگ هنرمندان و همچنین اجرای یک آواز موغام آذری است .

در بخش تخصصی نیز هنرمندان علی شیرازی، بنیانگزار شب آواز ایرانی و آیین آواز، خواننده ، آواز پژوه و پژوهشگر و آقای  وحیدرضا بیات، مدرس ، نوازنده تار و خواننده اپرای موسیقی کلاسیک با کارشناسی جاوید عباسی فلاح ویژگیهای صدای خوب در آواز ایرانی را بررسی خواهند کرد.

عباسی فلاح گفت همچنین کارگاه آموزشی آواز با موضوع “تحلیل علمی و اجتماعی موسیقی ردیف از سده ی گذشته تا کنون” با حضور استاد بهمن کاظمی: محقق، نویسنده،آهنگساز و خواننده در روز جمعه ۲۲ آذر سال ۹۸ ساعت ۱۶ در سالن یادگار فرهنگسرای امام خمینی(ره) به صورت آزاد و رایگان برگزار خواهد شد علاقمندان در صورت تمایل می بایست حضور خود را از مسیرهای ذیل اعلام نمایند :

 تلگرام :                      @javidabbasifallah

ایمیل:                         info@javidabbasifallah.ir               

وب سایت رسمی :         www.javidabbasifallah.ir